• [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 6 из 6
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    Архив - только для чтения
    ФОРУМ БРАТСТВА ЛЬВОВ » АРХИВНЫЙ ФОРУМ » АРХИВ » Візьміть до уваги
    Візьміть до уваги
    МЕСЕРШМИДТДата: Четверг, 07.02.2008, 00:48 | Сообщение # 76
    БОМБАРДИРОВЩИК
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 702
    Награды: 0
    Репутация: 17
    Статус:
    tongue
    Quote (Гуцул)
    Месер, виключи мене з списку, га?


    "Ми не хотим стрелять-Ми наблюдаем"
    МЕСЕРШМИДТ


    интересное
     
    МЕСЕРШМИДТДата: Четверг, 07.02.2008, 00:54 | Сообщение # 77
    БОМБАРДИРОВЩИК
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 702
    Награды: 0
    Репутация: 17
    Статус:
    шановны давай якшо всім пох закинем ту ідею...і не будемо харитися не хоче значить то його проблема , захоче хтось колись допомоги значить всі насруть на нього...Ми вже переконались шо ми немаємо навіть лікування самих себе, не говорячи шо в нас є союзник. Ми себе дискредетуем...Хлопаки рішайте...нема в нас бажання командної гри, ми граемо кожен групами, не тримаемось разом...Я як глава БО вважаю, шо кожен член клану повинен відповідати загальним вимогам взаємодопомоги, незалежно від того яка в нього функція у клані

    "Ми не хотим стрелять-Ми наблюдаем"
    МЕСЕРШМИДТ


    интересное
     
    ЧарунДата: Четверг, 07.02.2008, 01:44 | Сообщение # 78
    Рыцарь «Круглого Стола»
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 206
    Награды: 0
    Репутация: 16
    Статус:
    Багато текста... толку б стільки...

    1.Наприклад я неробивши ніякого опитування на 90 % можу сказати хто може вмішатись, хто ні ,а хто нехоче качати сіру але то все ...
    2.Як це вирішити?! в нас не 100 чоловік і навіть не 50 в індивідуальному порядку з підозрілими ( в плані боєздатності ) особами провести "бесіду" про тих хто на бронепооїзді повідомити мені. Термін 15.02.2008. В подальшому при прийнятті в БО обовязкова присутність мінімуму на нападалку. В закінченні терміну коректування складу БО, який буде залежити від зробленого...
    P/S штафи і тд. відкладаються до 15.02.2008, думаю цього вистарчить для коректувань і роздумів...


    Чарун[10]
     
    GuculДата: Четверг, 07.02.2008, 20:08 | Сообщение # 79
    Верховный Рыцарь
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 1480
    Награды: 1
    Репутация: 42
    Статус:
    Quote (Чарун)
    1.Наприклад я неробивши ніякого опитування на 90 % можу сказати хто може вмішатись, хто ні ,а хто нехоче качати сіру але то все ...
    2.Як це вирішити?! в нас не 100 чоловік і навіть не 50 в індивідуальному порядку з підозрілими ( в плані боєздатності ) особами провести "бесіду" про тих хто на бронепооїзді повідомити мені. Термін 15.02.2008. В подальшому при прийнятті в БО обовязкова присутність мінімуму на нападалку. В закінченні терміну коректування складу БО, який буде залежити від зробленого...
    P/S штафи і тд. відкладаються до 15.02.2008, думаю цього вистарчить для коректувань і роздумів...

    Прийнято

    Добавлено (07.02.2008, 20:08)
    ---------------------------------------------
    Скрін не мутиться...нападаю..тре то кричіть


    Gucul[10]
     
    ФОРУМ БРАТСТВА ЛЬВОВ » АРХИВНЫЙ ФОРУМ » АРХИВ » Візьміть до уваги
    • Страница 6 из 6
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    Поиск:
    Design by Чистый-Сашка. Copyright bol.clan.su © 2024
    Сайт управляется системой uCoz