• [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Модератор форума: BurGiK  
    ФОРУМ БРАТСТВА ЛЬВОВ » ДОСУГ » Як забезпечити себе екрами не вкладуючи! » ІНТЕРНЕТ ГРОШІ (для початку заробітку потрібно мати рахунки в неті)
    ІНТЕРНЕТ ГРОШІ
    BurGiKДата: Вторник, 03.02.2009, 11:22 | Сообщение # 1
    Рыцарь «Львиное сердце»
    Группа: Администратор
    Сообщений: 1090
    Награды: 1
    Репутация: 42
    Статус:
    Я поступово буду добавляти різні валюти нету, і почну з найнеобхіднішої:


    WebMoney - зручний засіб для всіх видів розрахунків в Мережі

    Це повноцінне середовище фінансових взаємин в інтернеті, якою сьогодні користуються мільйони людей по всьому світу.
    Мало того, то найпростіший варіант закинути в БК, 90% вливань буде саме через
    ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ >>>

    Доступно 3 варіанти доступу до кошельків:
    1. Keeper Classic
    2. Keeper Classic Light
    3. Keeper Mobile

    Я раджу Вам варіант №1, але якщо Ви виходите в інтернет через проксі-сервер, то моя Вам порада використовувати варіант №2
    Також є один нюанс! Для кожно типу доступу є свої кошельки, і тому ви не можете користуватись одним набором кошельків для операцій в різних варіантах доспупу!!!

    Хочу звернути Вашу вагу, що дані тре заповнювати коректно, оскільки ведеться робота з грошима і щоб ви могли довести, що сама Ви є власником рахунку!!!

    Після того як ви зареєструєтесь та зайдете в Keeper Classic, відкрийте собі кошельки, всі кошельки мають признак валюти, це перша буква рахунку:
    WMID - індифікатор Вас, як користувача системи
    B************ - Білоруський рубль
    R************ - Російський рубль
    Z************ - Долар США
    U************ - Українська гривня
    E************ - Євро

    Відкривайте кошельки у всіх валютах і так безкоштовно biggrin

    Також потрібно зберегти файл ключа десь в укромному місці на компі, та на якомусь переносному, на флеші або диску. На компі краще всього не зберігати!
    Якщо Ви не в курсі де Ваш ключ, то його можна знайти пошуком у вінді, назва файлу складається:
    Ваш WMID.kwm для Keeper Classic
    та сертифікат для Keeper Classic Light - wmcert+Ваш WMID

    Є питання пишіть в Аську!


    BurGiK [10]
     
    Vlad_DragulaДата: Вторник, 03.02.2009, 12:37 | Сообщение # 2
    Рыцарь Высшей Касты
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 271
    Награды: 0
    Репутация: 13
    Статус:
    Quote (BurGiK)
    Також потрібно зберегти файл ключа десь в укромному місці на компі, та на якомусь переносному, на флеші або диску. На компі краще всього не зберігати!

    Найрадикальніший варіант,як на мене,зберегти той код і все необхідне на імейлі,в чернетку,просто файл прикрепіть і вуаля,але пароль також поставте "мощний" , щоб не було форс-мажора smile
    Свят,за це тобі від мене + 5! Супер ідея.... пішов заробляти баблоси cool


    Vlad Dragula[9]

     
    ФОРУМ БРАТСТВА ЛЬВОВ » ДОСУГ » Як забезпечити себе екрами не вкладуючи! » ІНТЕРНЕТ ГРОШІ (для початку заробітку потрібно мати рахунки в неті)
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск:
    Design by Чистый-Сашка. Copyright bol.clan.su © 2024
    Сайт управляется системой uCoz