• [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 1
    • 1
    ФОРУМ БРАТСТВА ЛЬВОВ » ФОРУМ БРАТСТВА ЛЬВОВ » Флуд » Зробіть якийсь конкурс (Шоб було веселіше і цікаво)
    Зробіть якийсь конкурс
    Чи треба зробити в конкурси і розваги?
    DJUICE-UAДата: Пятница, 15.08.2008, 21:53 | Сообщение # 1
    Рыцарь Средней Касты
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 101
    Награды: 0
    Репутация: 5
    Статус:
    Шо б був рух на клан сайті наприклад переможці отримували би подарунки чи хоть 1 кр.
    І шо б могли приймати участь тільки нейтральні клани зі спільною ідеєю як у нас ..


    Улибнись в завтра будет хуже ; )
     
    GuculДата: Суббота, 16.08.2008, 08:12 | Сообщение # 2
    Верховный Рыцарь
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 1480
    Награды: 1
    Репутация: 42
    Статус:
    як показує практика з тих конкурсів що я проводив - це не зовсім проста справа і далеко не є вдячною.
    основними проблемами тут є: ПіАр ідеї та ходу проведення конкурсу на просторах БК аби зацікавити можливих конкурсантів та фінансування конкурсу (все з своєї кишені не потянеш та й деколи відверто не хочеться все самому).

    Зараз чесно кажучи не зовсім час для конкурсів - закінчення літа..найкращий час для початку конкурсу це буде середина вересня - його закінчення, бо люди ще на відпочину і будуть вїжати в ритм гри десь з вересня. Це можу сказати точно бо останній проведений мною конкурс, якщо памятаєте, новорічний - не мав успіху, бо люди відпочивали і дізнались про нього коли він вже закінчився, ось що значить погано вибрати час. Ще одним нюансом є те що старші лвл не хочуть забивати собі голову конкурсами якщо немає нормальної суми виграшу і часто вона має бути в екр.! Тому поки конкурс можна проводити найкраще серед 4-8 лвл.
    Тай гляньте на пропозиції - тема моя про конкурси де я просив подавати ідеї висить, і там нічого немає) зажрались ви товариші))
    А от малий ще у феєричних планах - так тримати, якщо ентузіазму не бракне, то 10 лвл іімя на просторах БК будеш мати +


    Gucul[10]
     
    KipelloДата: Суббота, 16.08.2008, 10:02 | Сообщение # 3
    Рыцарь Высшей Касты
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 417
    Награды: 0
    Репутация: 13
    Статус:
    Quote (DJUICE-UA)
    Скоро у війська так що прощай і клаН і Бк
    smok


    Kipello[10]
     
    winniДата: Суббота, 16.08.2008, 12:06 | Сообщение # 4
    Рыцарь Средней Касты
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 198
    Награды: 0
    Репутация: 9
    Статус:
    ггг) давай разом підем=)

    Winni[10]
     
    ФОРУМ БРАТСТВА ЛЬВОВ » ФОРУМ БРАТСТВА ЛЬВОВ » Флуд » Зробіть якийсь конкурс (Шоб було веселіше і цікаво)
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск:
    Design by Чистый-Сашка. Copyright bol.clan.su © 2024
    Сайт управляется системой uCoz